piknik rolnik

i

Autor: Łukasz Piekarski Trwa II Grudziądzki Piknik Naukowy w grudziądzkim "Rolniku"

Edukacja

Trwa Grudziądzki Piknik Naukowy. Zobacz zdjęcia i posłuchaj relacji

2023-04-21 14:04

Koncerty, degustacje i naukowe wykłady. W Zespole Szkół Rolniczych trwa II Grudziądzki Piknik Naukowy. Program wydarzenia wypełniony jest aż do godziny 19.

Jedni grają w koszykówkę, inni w plażową siatkówkę. Nie brakuje stoisk z roślinami, ciągnikami oraz militariami. To wszystko w ramach II edycji Grudziądzkiego Pikniku Naukowego. Ten trwa na terenie Zespołu Szkół Rolniczych przy ul. Lipowej. W tle imprezy rozmowy o kierunkach kształcenia z ósmoklasistami.

Pod II Grudziądzkim Piknikiem Naukowym ukryta jest promocja naszej szkoły. W ten sposób chcemy zachęcić ósmoklasistów do kontynuowania nauki właśnie w naszej szkole - mówi Arkadiusz Wojciechowski, dyrektor grudziądzkiego "Rolnika".

W organizację wydarzenia zaangażowali się zarówno nauczyciele, jak i sami uczniowie. Rąk do pracy nie brakowało.

To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu naszej szkoły. Świetna okazja do tego, żebyśmy się mogli wypromować - mówi Paweł, uczeń Zespołu Szkół Rolniczych.

Więcej o samym wydarzeniu posłuchacie w krótkiej relacji poniżej:

Relacja z II Grudziądzkiego Pikniku Naukowego. Posłuchaj:

Impreza potrwa do godziny 19.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE