posel szymanski

i

Autor: Facebook / Tomasz Szymański Tomasz Szymański wystartował z kampanią wyborczą

Wybory 2023

Tomasz Szymański wystartował z kampanią wyborczą. Jest „trójką” na liście Koalicji Obywatelskiej

2023-08-21 8:01

O czwarty mandat poselski będzie ubiegł się grudziądzki parlamentarzysta, Tomasz Szymański. Właśnie wystartował ze swoją kampanią wyborczą.

Obecnie trwa zbiórka podpisów, która jest niezbędna do rejestracji kandydatów. Potrzeba ich 5 tysięcy.

Liczę, że moja drużyna podoła temu zadaniu – powiedział Tomasz Szymański na spotkaniu z dziennikarzami, które zorganizowano na targowisku miejskim.

Grudziądzki poseł poinformował także o miejscu na liście Koalicji Obywatelskiej. Tym razem Tomasz Szymański otrzymał numer trzy. Poprzednio dwukrotnie miał „czwórkę”, a za pierwszym razem miał ostatnie miejsce na liście.

Podczas kampanii wyborczej chcę przede wszystkim dotrzeć do seniorów i przedsiębiorców. Wyższe miejsce na liście determinuje mnie do osiągnięcia jeszcze lepszego wyniku – dodał grudziądzki parlamentarzysta.

A przypomnijmy, w poprzednich wyborach do sejmu (odbyły się w 2019 roku) Tomasza Szymańskiego poparło 11848 osób.

Sonda
Czy wybierasz się na wybory parlamentarne?

Poseł Szymański nie będzie jedyny grudziądzaninem na liście Koalicji Obywatelskiej w okręgu nr 5 (obejmuje Grudziądz - Toruń – Włocławek). Udział w wyborach wezmą także Zofia Małecka oraz Grzegorz Turek.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Wieczorny Express - Bronisław Komorowski