konfederacja grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Konfederacja w Grudziądzu

Wybory 2023

Konfederacja przedstawiła kandydata na senatora. Wystartuje w okręgu grudziądzkim

2023-08-10 9:07

Rozpoczęła się kampania wyborcza. Jako pierwsi w Grudziądzu swojego kandydata na senatora zaprezentowali działacze Konfederacji. Został nim Adam Rybiński.

Przedstawiciele Konfederacji na zwołanej przez siebie konferencji prasowej przedstawili swojego kandydata na senatora w okręgu grudziądzkim. To Adam Rybiński, który pochodzi spod Torunia. Jest mężem i ojcem szóstki dzieci.

Gram o zwycięstwo, gram o wszystko. Chcemy dla mieszkańców, tak jak dla wszystkich Polaków niskich i prostych podatków. Ludzie mają sami decydować na co będą chcieli wydać swoje pieniądze - mówi Adam Rybiński.

Jak zaznacza kandydat Konfederacji do senatu - kampanię będzie prowadził głównie w sieci (za pośrednictwem mediów społecznościowych). Ponadto w planie są także spotkania bezpośrednie z mieszkańcami.

Podczas spotkania z dziennikarzami swój udział w wyborach parlamentarnych zapowiedzieli również Paweł Romański - absolwent II LO w Grudziądzu oraz prawnik mieszkający obecnie w Toruniu oraz Marcin Łasiński.

Więcej o planach Konfederacji w Grudziądzu posłuchacie w poniższym materiale AUDIO:

Konfederacja w Grudziądzu przedstawiła kandydata do senatu. Posłuchaj relacji z konferencji prasowej:

Wybory parlamentarne odbędą się oficjalnie 15 października.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

K. BERKOWICZ: TRUDNO SOBIE WYOBRAZIĆ KOALICJĘ PIS Z KONFEDERACJĄ