To lubię – i(GRA)szki z poezją - czyli mobilna gra miejska w Grudziądzu

i

Autor: Biblioteka Miejska w Grudziądzu Zabawa już w najbliższą sobotę, 8 października

"To lubię – i(GRA)szki z poezją" - czyli mobilna gra miejska w Grudziądzu

2022-10-05 21:34

Po raz kolejny udowadniają, że biblioteka to nie tylko książki i spotkania autorskie. Pracownicy grudziądzkiej książnicy organizują również gry i zabawy dla całych rodzin. W najbliższą sobotę (8 października) odbędzie się mobilna gra miejska.

Biblioteka to nie tylko książki i spotkania autorskie. Grudziądzka książnica zaprasza do udziału w moblinej grze miejskiej. Aby wziąć udział w grze, wystarczy posiadać smartfon lub tablet z dostępem do internetu. Podczas eventu, będzie potrzeba pobrania odpowiedniej aplikacji oraz uruchomienia funkcji GPS. Zadania, z którymi zmierzą się uczestnicy są inspirowane wybranymi utworami ze zbioru „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza tj „Świteź”, „Świtezianka”, „Powrót taty”, „Pani Twardowska”, „Kurhanek Maryli”.

Gra skierowana jest zarówno do całych rodzin jak i młodzieży czy seniorów. Zadaniem graczy będzie wykonanie określonych zadań i zdobycie jak największej ilości punktów. Zbiórka chętnych przed biblioteką przy ulicy Legionów w Grudziądzu o godzinie 11:00, 8 października. Wcześniej jednak, należy wpisać się na listę uczestników.