Ewa Bem

i

Autor: Nadesłane / CKT Grudziądzu Gwiazdą wieczoru będzie Ewa Bem

Koncert Noworoczny w Grudziądzu. Kto wystąpi i w jakiej cenie są bilety?

2022-10-05 15:21

Ruszyła sprzedaż biletów na Koncert Noworoczny. Wydarzenie zaplanowano na 7 stycznia na godzinę 17.00. Gwiazdą wieczoru będzie Ewa Bem.

Tym razem podczas Koncertu Noworocznego w Grudziądzu wystąpią: Ewa Bem, Jacek Kotlarski i Eljazz Big Band. Samo wydarzenie zaplanowano na 7 stycznia - początek o godzinie 17 w Centrum Kultury Teatr.

Tym razem prawdziwa gratka dla miłośników talentu i scenicznego uroku Ewy Bem, bo to właśnie ona będzie gwiazdą tego styczniowego wieczoru. Obok artystki wokalnie zachwycał będzie też Jacek Kotlarski, a wszystko w doskonałym muzycznym towarzystwie Big Bandu Eljazz Józefa Eliasza - przekonuje Beata Kastner z grudziądzkiego teatru.

Koncert Noworoczny w Grudziądzu - kim są artyści, którzy zaprezentują się na scenie?

Ewa Bem pierwsza dama polskiego jazzu. Wokalistka swą wielką karierę rozpoczęła od zespołu Bemibek, formacji wyjątkowej na ówczesne czasy na polskim rynku muzycznym. Współpracowała z największymi nazwiskami polskiej sceny jazzowej. Ponieważ atutem programów muzycznych Artystki jest różnorodność jej repertuaru, nie ulega wątpliwości, że z tak znamienitym składem artystycznym, Koncert Noworoczny zapowiada się niezwykle interesująco.

Jacek Kotlarski to muzyk, który po raz pierwszy wystąpi w Grudziądzu, a który od lat zachwyca polską i światową publikę. Jako wokalista sesyjny nagrywał z takimi artystami jak: Ryszard Rynkowski, Krzysztof Herdzin czy Zbigniewem Wodeckim. Śpiewał także w wielu programach telewizyjnych i uczestniczył w największych polskich festiwalach muzyki rozrywkowej.

Zespół „Eljazz Big Band” to bydgoski zespół, który uzyskał wiele nagród na krajowych i międzynarodowych festiwalach jazzowych, m.in. zwyciężył na Ogólnopolskim Konkursie Big Bandów w Nowym Tomyślu, na ogólnopolskiej Famie, a w Międzynarodowym Festiwalu Jazzu Tradycyjnego zdobył „Złotą Tarkę”. Na stałe współpracuje z Centrum Kultury Teatr, będąc gwiazdą niejednego artystycznego przedsięwzięcia.

Koncert Noworoczny w Grudziądzu - ceny biletów

Bilety dostępne są od 3 października:
  • - 150/140 zł - rzędy I-X
  • - 140/130 zł - rzędy XI-XXI
  • - 130/120 zł - balkon

Bilety są do nabycia w kasie Teatru oraz w Internecie – na kupbilecik.pl.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Viki Gabor pomogła fanowi zdobyć 500 ZŁOTYCH! Na jej koncertach dzieją się DZIWNE rzeczy