terminal policja grudziadz

i

Autor: KMP Grudziądz Za kradzież terminala grozi do 5 lat więzienia

Terminal pomyliła z telefonem. Seniorka z Grudziądza może trafić za kratki

2021-11-26 13:39

Miała być łatwa zdobycz. 75-letnia mieszkanka Grudziądza pomyliła terminal z telefonem komórkowym. Po kilku godzinach urządzenia zostało odzyskane przez policjantów. Kobiecie grozi teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

O kradzieży grudziądzkich policjantów zaalarmował pracownik marketu. Z jednej z kas zniknął przenośny terminal o wartości blisko 8 tysięcy złotych.

Na monitoringu wewnętrznym sklepu widać było starszą kobietę, która zabrała leżące urządzenie, po czym wyszła ze sklepu - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Tytoń bez polskiej akcyzy w Grudziądzu. Policjanci zabezpieczyli ponad 30 kilogramów

Kryminalni szybko ustalili dane personalne złodziejki i jeszcze tego samego dnia odwiedzili ją w miejscu zamieszkania. Okazało się, że jest to 75-letnia mieszkanka Grudziądza. Podczas przesłuchania okazało się, że kobieta była przekonana, że zabiera telefon komórkowy, a nie terminal płatniczy.

Kobieta usłyszała zarzut kradzieży, za którą grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Express Biedrzyckiej - Stefan Niesiołowski: Kolejne wybory rozstrzygną się na ulicy