pchli targ grudziadz

i

Autor: Pixabay Pchli targ zorganizowany będzie zawsze w drugą niedzielę miesiąca

Targowisko na Paderewskiego dostanie nowe życie. MPGN chce zrobić tam pchli targ [AUDIO]

2021-06-02 15:23

Grudziądzkie targowisko na Paderewskiego zmieni się w miejsce handlu i wymiany towarem. Administrator terenu, czyli Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami chce zorganizować tam tzw. pchli targ. Handel odbywać się będzie latem, raz w miesiącu.

Teren targowiska w Tarpnie może zyskać nowe życie. Grudziądzki MPGN planuje przy ul. Paderewskiego utworzyć tzw. pchli targ. Handel miał by początkowo odbywać się w wakacje, raz w miesiącu.

W każdą drugą niedzielę miesiąca, począwszy od czerwca do sierpnia nasza spółka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Grudziądza bezpłatnie udostępniać będzie miejsca sprzedażowe na targowisku przy ul. Paderewskiego - mówi Jagoda Szczerbowska, pracownik biura zarządu MPGN.

ZOBACZ TEŻ - Dom Korzeniewskich jest już własnością MPGN. Wiemy ile spółka zapłaciła za zabytkowy budynek [AUDIO]

Aby wystawić się na pchlim targu nie trzeba wcześniej rezerwować miejsca. Wystarczy w wyznaczony dzień stawić się na targowisku.

Nie trzeba się wcześniej zgłaszać, rezerwować, wystarczy przyjechać i zająć wolne miejsce. Zapraszamy osoby, które posiadają niepotrzebne rzeczy do nadania drugiego życia przedmiotom. Uszczęśliwiając nowego właściciela, możemy przy okazji odzyskać część poniesionych kiedyś wydatków - dodaje pracownik spółki.

O pchlim targu mówi Jagoda Szczerbowska z MPGN w Grudziądzu. Posłuchaj:
Kiedy zorganizowany będzie pchli targ:
  • 13 czerwca 2021
  • 11 lipca 2021
  • 08 sierpnia 2021
pchli targ grudziadz 2

i

Autor: Nadesłane Oficjalny plakat pchliego targu w Grudziądzu

Targ organizowany będzie od godziny 8 do 16.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z Anteny 02.06