rowery grudziadz

i

Autor: Pixabay Zabawa potrwa przez cały miesiąc

Grudziądz powalczy o tytuł Rowerowej Stolicy Polski [AUDIO]

2021-06-01 16:19

Stratuje rywalizacja o Rowerową Stolicę Polski. Wśród 53 walczących o to miano miast ponownie znalazł się Grudziądz. Dla najlepszych rowerzystów przygotowano cenne nagrody.

Grudziądz po raz kolejny rywalizuje o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. To już trzecia edycja, kiedy nasze miasto promuje aktywny tryb życia.

Grudziądz jest jednym z 53 miast, które przystąpiły do ogólnopolskiej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Aby dołączyć do rywalizacji i kręcić kilometry dla naszego miasta, trzeba pobrać darmową aplikację pn. Aktywne Miasta. Należy pamiętać, aby po zainstalowaniu aplikacji wybrać z listy miasto Grudziądz – miasto, dla którego będą liczone przejechane przez nas kilometry - mówi Natalia Granica z Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Siatkarki z Grudziądza najlepsze w województwie! Zagrają w krajowych finałach [AUDIO]

Zabawa potrwa przez cały czerwiec. Zebrane przez miesiąc kilometry zostaną podzielone przez liczbę mieszkańców. Wtedy okaże się, które miasto będzie Rowerową Stolicą Polski.

plakat rowery

i

Autor: Nadesłane Oficjalny plakat tegorocznej edycji

Dla najlepszych i najwytrwalszych rowerzystów przewidziano atrakcyjne nagrody.

O Rowerowej Stolicy Polski opowiada Natalia Granica z grudziądzkiego ratusza. Posłuchaj:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z anteny 1.06, godz.10