utrudnienia majówka

i

Autor: Pixabay 1 maja organizowany jest Półmaraton im. Brona Malinowskiego

Takie utrudnienia czekają nas w długi majowy weekend

2022-04-27 11:03

Pierwsze trzy dni maja będą niezwykle intensywne. W Grudziądzu zaplanowano m.in. święto flagi oraz Półmaraton śladami Bronisława Malinowskiego. Z tego względu na drogach będzie dochodziło do pewnych utrudnień w ruchu.

Bieg z Bronkiem Malinowskim w roli głównej, czy święto flagi. To tylko niektóre okazje, które na początku maja spowodują niemałe utrudnienia w ruchu drogowym.

1 maja

Na ulicach Grudziądza spotkamy tego dnia biegaczy z 8 Półmaratonu Grudziądz-Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego. W związku z tym w g. 10.30-11.30 wstrzymany zostanie ruch tramwajów.

Jednocześnie uprzedzamy o możliwych opóźnieniach w kursowaniu autobusów wynikającym z zaplanowanej trasy przez centrum Grudziądza -czytamy na stronie Wydziału Komunikacji Miejskiej.

2 maja

Tego dnia przypada Święto Flagi Państwowej. Uroczystości będą odbywały się na Rynku Głównym. Tutaj podobnie czasowo wstrzymane będzie kursowanie tramwajów - w godzinach od 12:10 do ok. 13.

Jednocześnie uprzedzamy o możliwych opóźnieniach w kursowaniu autobusów z powodu przejścia przez "Planty" pochodu z flagą narodową - dodają urzędnicy.

3 maja

To Narodowe Święto Trzeciego Maja (zwane świętem Konstytucji). Tutaj podobnie jak 2 maja - uroczystości odbywać się na Rynku Głównym. W związku z tym od g. 10.50 do 12.30 wstrzymane zostanie kursowanie tramwajów.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Majówka 2022 - najlepsze piosenki na weekend majowy