zlot grudziadz

i

Autor: Nadesłane/Paweł Orchowski Uczestnicy XX Zlotu MitsuManiaków w Grudziądzu

Tak wyglądał XX Zlot MitsuManiaków w Grudziądzu! [FOTO]

2022-08-24 8:54

Za nami XX edycja Zlotu MitsuManiaków. Po dwóch latach przerwy impreza ponownie zagościła w Grudziądzu. Nie brakowało koncertów, charytatywnych licytacji i motoryzacyjnych konkursów.

Do Grudziądza zjechali się sympatycy marki Mitsubishi z całego kraju. Nie brakowało również gości z zagranicy (np. Niemcy, czy Szwecja). Program imprezy wypełniony był po brzegi od piątku do samej niedzieli (19-21 sierpnia).

Mieliśmy konkursy na najgłośniejszy wydech i najgłośniejsze audio. Zorganizowaliśmy konkurs wiedzy o mitsubishi, była razem z nami najsilniejsza kobieta świata, czyli Marlena Wawrzyniak. Były licytacje, występ komika Kuby Dąbrowskiego oraz dwa koncerty. Na naszej scenie wystąpili Bastard Brothers oraz Klangor - mówi Patryk Schultz, organizator zlotu.

Ponadto w trakcie zlotu zorganizowano paradę aut przez osiedle Lotnisko oraz rajd turystyczny dla wszystkich uczestników imprezy.

Relacji z tego wydarzenia będziecie mogli posłuchać we wrześniowym magazynie na antenie Radia Eska!

XX Zlot Mitsumaniaków w Grudziądzu odbywał się pod patronatem Radia Eska!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Mini zlot Chrysler Pt Cruiser w Lesznie