koncert sp

i

Autor: Nadesłane / SP nr 13 Koncert odbył się w Szkole Podstawowej nr 13 w Grudziądzu

Tak wyglądał świąteczny koncert charytatywny w SP nr 13 w Grudziądzu. Zobacz zdjęcia

2022-12-14 20:17

To był koncert z przesłaniem świątecznym i charytatywnym. Najpierw na scenie w Szkole Podstawowej nr 13 w Grudziądzu pojawili się uczniowie, a później stypendystka prezydenta naszego miasta, Maria Trętkiewicz wraz z zespołem.

Odliczanie do świąt w Szkole Podstawowej nr 13 w Grudziądzu rozpoczęte. W murach placówki zorganizowano koncert charytatywny w tematyce zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Zbieramy jak zwykle na naszą szkołę. Chcemy doposażyć nasze kolejne sale, by uczniowie mogli z nich komfortowo korzystać - mówi Hanna Marek, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13 w Grudziądzu.

W trakcie koncertu zorganizowano również kiermasz rękodzieł. Piękne stroiki wykonali przy wsparciu nauczycieli - uczniowie z SP nr 13.

Na scenie zaprezentowali się uczniowie z SP nr 13 oraz stypendystka prezydenta Grudziądz, Maria Trętkiewicz wraz z zespołem.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Zaspy śniegu i siarczysty mróz. Zima uderzyła w Warszawę