koncert wegrowo

i

Autor: Łukasz Piekarski Koncert odbył się w grudziądzkim teatrze

Tak wyglądał koncert świąteczny Szkoły Podstawowej z Węgrowa. Zobacz zdjęcia i film

2022-12-20 8:09

Uczniowie ze szkoły podstawowej w Węgrowie wprowadzili nas w świąteczny nastrój. Młodzież pod okiem Macieja Gburczyka wykonała najbardziej znane kolędy i piosenki bożonarodzeniowe. Koncert po raz odbył się na scenie grudziądzkiego teatru.

Grudziądzki teatr wypełniły kolędy i świąteczne piosenki. Jak co roku swój koncert wprowadzający magię Bożego Narodzenia zorganizowali nauczyciele i uczniowie szkoły podstawowej z Węgrowa.

To dla naszej placówki ogromne wydarzenie. Dzieciaki już od trzech miesięcy intensywnie się przygotowywały do tego koncertu. I to zarówno ci młodsi, jak i ci starsi - mówi Cezary Grabowski ze Szkoły Podstawowej w Węgrowie.

Udział w koncercie – prócz szkoły z Węgrowa – wzięła również placówka z Dusocina.

Na scenie występowały wszystkie klasy z Węgrowa oraz szkoły w Dusocinie - poinformował Maciej Gburczyk, nauczyciel muzyki.

Wcześniej koncertu świąteczne szkoły z Węgrowa odbywały się CH "Alfa". W trakcie reżimu pandemii z wydarzeń zrezygnowano.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl