mikolaj grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Św. Mikołaj na strażackim podnośniku

Był Mikołaj, prezenty i łzy wzruszenia. Finał akcji "Onko Mikołaje" w Grudziądzu [FOTO, WIDEO]

2022-12-19 8:39

Tego dnia nie brakowało uśmiechu i łez wzruszenia. Święty Mikołaj na strażackim podnośniku odwiedził podopiecznych Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego w Grudziądzu. Bogate paczki udało się przygotować dzięki akcji Stowarzyszenia "Uśmiech Nadziei Dzieciom".

Ponad 100 paczek dotarło do grudziądzkiego Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego. To efekt akcji przeprowadzonej przez Stowarzyszenie "Uśmiech Nadziei Dzieciom" i grupę wolontariuszek z Grudziądza. Wszystko zaczęło się od listów. Później zgłaszali się święci Mikołajowie.

W akcję zaangażowało się mnóstwo przedszkoli, szkół, osób prywatnych. Tak wiele wspaniałych serc otworzyło się dla tych dzieciaków - mówi Anna Jasińska ze stowarzyszenia "Uśmiech Nadziei Dzieciom".

Akcję w Grudziądzu zorganizowano już po raz drugi. Ponownie obdarowane zostały dzieci z Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego.

W tym roku towarzyszą nam równie duże emocje. Ta inicjatywa stowarzyszenia Uśmiech Nadziei Dzieciom zagościła już chyba z nami na dobre - dodaje Elżbieta Raczkowska, dyrektor CPDiPR w Grudziądzu.

Dzieciaków odwiedził sam Św. Mikołaj. Zrobił to na strażackim podnośniku, co najlepiej prezentuje poniższy film.

Do akcji - prócz wcześniej wymienianych szkół, czy przedszkoli - przyłączyli się również m.in. grudziądzcy policjanci oraz strażacy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl