tramwaje utrudnienia

i

Autor: Łukasz Piekarski Utrudnienia drogowe będą związane z obchodami Święta Niepodległości

Szykują się drogowe utrudnienia w centrum Grudziądza. Wszystko przez Święto Niepodległości

2022-11-09 0:46

W okresie od 9 listopada do 11 listopada na terenie Grudziądza obowiązywać będą zmiany organizacji ruchu drogowego. W głównej mierze spowodowane będą obchodami Święta Niepodległości.

Od 9 listopada, od godz. 18.00, z możliwości zatrzymywania się pojazdów zostanie wyłączony parking przy Rynku Głównym, natomiast od 10 listopada, od godz. 18.00, zamknięty zostanie przejazd przez ul. Kościelną, na odcinku od ul. Ratuszowej do ul. Prostej. Objazd wyznaczono przez: ul. Kościelną, ul. Tkacką, ul. Starą w kierunku Rybnego Rynku. Tymczasowa organizacja ruchu na Starym Mieście obowiązywać będzie do piątku 11 listopada, do godz. 13.00.

Utrudnienia także przy Młynie

9 listopada, w związku z koniecznością wykonania prac związanych z zabezpieczeniem konstrukcji Młyna Górnego, zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w obrębie ul. Małomłyńskiej i ul. PCK. Z ruchu wszelkich pojazdów wyłączony zostanie odcinek ul. Małomłyńskiej od budynku Starostwa Powiatowego w Grudziądzu do ulicy PCK, a tym samym wjazd i wyjazd do Starostwa Powiatowego odbywać się będzie od strony ul. Józefa Piłsudskiego. Przejazd ulicą Curie – Skłodowskiej możliwy będzie wyłącznie w kierunku ul. Józefa Piłsudskiego.

Zmiany w stałej organizacji ruchu obowiązują do 10 listopada, do godzin wieczornych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061