edukacja grudziadz

i

Autor: Pexels Zdjęcie ilustracyjne

Edukacja

Szkoły z Grudziądza wyróżnione! Trafiły do rankingu „Perspektywy 2024"

2024-01-17 10:27

Grudziądzkie szkoły ponadpodstawowe znalazły się w Ogólnopolskim Rankingu Liceów i Techników Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy”. Ranking znajdziecie na eska.pl.

Zespół Szkół Ekonomicznych oraz II LO najlepszymi szkołami w Grudziądzu. W ogólnopolskim rankingu liceów i techników Perspektywy 2024 znalazły się odpowiednio w drugiej i czwartej setce szkół w Polsce.

Zdecydowanie wyżej sklasyfikowane zostały wśród szkół w województwie. Ekonomik jest 9-ty. W dwudziestce także budowlanka i gastronomik. Z kolei II LO w regionie jest jedenaste.

W rankingu prowadzonym przez branżowe pismo pod uwagę brane są sukcesy w olimpiadach przedmiotowych, wyniki z matur z przedmiotów podstawowych oraz z przedmiotów dodatkowych. 123 pozycję w Polsce w rankingu maturalnym zajął Zespół Szkół Technicznych z Grudziądza.

Wyróżnione szkoły z Grudziądza:
  • - Zespół Szkół Technicznych
  • - Zespół Szkół Ekonomicznych
  • - Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych
  • - Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich
  • - I Liceum Ogólnokształcące
  • - II Liceum Ogólnokształcące

Wyróżnione licea i technika zostały odznaczone przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” brązowymi oraz srebrnymi znakami jakości.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

M. SAWICKI: POLSKA POTRZEBUJE KONSTYTUCYJNEGO RESETU