gkm sklad

i

Autor: Nadesłane / GKM Grudziądz Na jakie decyzje personalne zdecydują się władze GKM-u Grudziądz?

Szeroka kadra GKM-u Grudziądz. Czy ktoś trafi na wypożyczenie do innego klubu?

2023-02-02 1:40

Po tym jak Vadim Tarasenko otrzymał polskie obywatelstwo faktem stało się, że kadra grudziądzkiego GKM-u zrobiła się bardzo szeroka. Na razie jednak nie wiadomo, czy 28-letni zawodnik będzie mógł jeździć jako Polak, czy żużlowiec bez narodowości.

Obecnie kadra trenera Janusza Ślączki liczy łącznie siedmiu seniorów. W składzie meczowym musi znaleźć się dwóch Polaków - w zeszłym sezonie byli to Krzysztof Kasprzak i Przemysław Pawlicki plus z rezerwy Norbert Krakowiak. Na sezon 2023 obu pierwszych już nie ma, a na Krakowiaka patrzy się w kontekście zajęcia jednego z dwóch dostępnych miejsc.

Kto zajmie więc drugie miejsce? Obecnie trener Ślączka ma do dyspozycji Mateusza Szczepaniaka i Gleba Czugunova. Trzecim po uzyskaniu wszelkich pozwoleń i ponownym zdaniu licencji może zostać Vadim Tarasenko.

Przy różnych konfiguracjach zawsze wychodzi na to, że dwójka seniorów będzie poza jazdą. Jeden z nich najprawdopodobniej trafi na wypożyczenie.

Nie chcemy się spieszyć z podjęciem decyzji - tak komentował to prezes grudziądzkiego zespołu, Marcin Murawski.

A Wy kogo byście wypożyczyli do innego klubu na sezon 2023? Zachęcamy do oddawania głosów w naszej sondzie:

Sonda
Kto powinien udać się na wypożyczenie?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Świętokrzyskie. Mistrzostwa Świata w Bilardzie w Kielcach