rywal grudziadz

i

Autor: Nadesłane / Rywal Grudziądz Na zdjęciu Roksana Słowińska, w towarzystwie Olimpijczyka – Józefa Zagora, Prezesa i Założyciela Jeździeckiego Klubu Sportowego „Rywal” Michała Masłowskiego

Jazda konna

Sukcesy zawodniczek Rywala Grudziądz. Medale i miejsca w czołówce

2023-06-06 11:44

W dniach 03-04 czerwca 2023 roku w Kwidzynie odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej Amazonek. W stawce nie brakowało reprezentantek grudziądzkiego "Rywala".

W jednej z trzech rozgrywanych kategorii mistrzowskich srebrny medal, po trzech bezbłędnych przejazdach, wywalczyła reprezentantka Jeździeckiego Klubu Sportowego „Rywal” – Roksana Słowińska na koniu Sawa.

Roksana jest bardzo młodą zawodniczką, debiutującą na imprezie tej rangi, zaś Sawa to klacz, która na co dzień służy do nauki jazdy konnej dla młodych adeptów jeździectwa w grudziądzkim ośrodku - mówi Michał Masłowski z klubu Rywal Grudziądz.

Poza konkursami mistrzowskimi zostały rozegrane również zawody regionalne. W konkursach zwykłych bardzo dobrą formę prezentowała Kornelia Rosiak na koniu Markus, która przez dwa dni zawodów trzykrotnie zajmowała miejsca w pierwszej trójce.

W konkursie z trafieniem w normę czasu rozegranym drugiego dnia zawodów zwyciężyła instruktorka „Rywala” Aleksandra Oczachowska na koniu Winter Queen.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Park & Ride w Bydgoszczy. Z parkingów korzysta niewielu kierowców