bron autobus

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Mężczyzna widziany był na plantach przy Al. 23 stycznia na wysokości Starostwa Powiatowego

Strzelał z wiatrówki do autobusu. Teraz szukają go policjanci z Grudziądza

2022-11-17 11:48

Wracamy do tematu niedawnego uszkodzenia tylnej szyby w autobusie komunikacji miejskiej. Okazuje się, że do pojazdu strzelano z wiatrówki. Policjanci z Grudziądza zabezpieczyli monitoring, na którym widać mężczyznę trzymającego w ręku broń pneumatyczną.

Śledczy z grudziądzkiej komendy prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia mienia. Do zdarzenia doszło 5 listopada 2022 roku około godziny 18.10 na ulicy Al. 23 Stycznia.

Mężczyzna o nieustalonej dotąd tożsamości, uszkodził tylną szybę autobusu miejskiego za pomocą wiatrówki - mówi Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu. Zgłoszeń można dokonać osobiście lub za pośrednictwem telefonu - 47 754 53 60/248, a także całodobowo pod numerami 47 754 52 21/222 lub 112.

szyba autobus 2

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Autobus był zaparkowany w zatoczce przy Al. 23 stycznia

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem na Al. 23 stycznia w centrum Grudziądza. W zatoczce zaparkował autobus o bocznych numerach 337.

Kierowca zaraz po zaparkowaniu w zatoczce usłyszał hałas na tyłach autobusu. Później zauważył, że w tylnej szybie jest lekki otwór, który wskazuje na strzał. Prawdopodobnie chodzi o broń hukową - mówił wówczas Paweł Maniszewski, prezes MZK Grudziądzu.

Kilka chwil później kierowca autobusu wezwał na miejsce patrol policji. Na Al. 23 stycznia pojawił się również policyjny technik. Ówcześnie nie udało się ustalić przyczyny zniszczenia szyby.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Taksówkarz zrobił to na oczach policjantów! Mundurowi włączyli koguty i ruszyli za nim