miejska grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Początkiem działania strażników jest Międzynarodowy Dzień Tolerancji

Straż Miejska przenosi działania profilaktyczne do internetu [AUDIO]

2020-11-19 13:47

Funkcjonariusze Sekcji ds. Profilaktyki i Komunikacji Społecznej grudziądzkiej Straży Miejskiej przenoszą swoją podstawową działalność do Internetu. Przygotowywane materiały udostępniane będą na stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.

Nie maseczki, nie przyłbice. Zobaczcie, co wymyślili Kanadyjczycy

Przygotowywane materiały udostępniane będą na stronie internetowej oraz profilu na Facebooku. To efekt pandemii i braku możliwości odwiedzania młodzieży szkolnej osobiście.

Tematyka zajęć jest bardzo szeroka, a prelekcje zwiększają wiedzę oraz świadomość młodych osób z zakresu ich bezpieczeństwa i nie tylko, będąc znakomitym uzupełnieniem projektów profilaktycznych, realizowanych przez szkoły i przedszkola - mówi Karol Piernicki ze Straży Miejskiej w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Grudziądzcy policjanci latać będą dronem. Patrole z powietrza zaplanowano nad lasem i Wisłą

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:

Funkcjonariusze na początek przygotowali krzyżówkę z okazji Dnia Tolerancji. Łamigłówka dostępna jest do pobrania ze strony Straży Miejskiej. Dla najlepszych przygotowano upominki.

Krzyżówkę należy wydrukować i rozwiązać, a następnie – najlepiej przy pomocy rodziców – skan lub zdjęcie pracy odesłać na adres mailowy jednego z funkcjonariuszy Sekcji ds. Profilaktyki i Komunikacji Społecznej - dodaje nasz rozmówca.

Gdzie wysłać rozwiązania?

Na adres mailowy: b.lesniewicz@um.grudziadz.pl lub k.piernicki@um.grudziadz.pl (dopuszczalne są oczywiście maile z poczty elektronicznej rodziców). Termin przyjmowania prac mija 25 listopada (środa) o północy.

Mówi Karol Piernicki ze Straży Miejskiej w Grudziądzu. Posłuchaj: