grudziadz foto

i

Autor: Pixabay Tegoroczna odsłona konkursu ma mieć zasięg ogólnopolski

Startuje kolejna edycja konkursu "Grudziądz Foto". W zupełnie nowej odsłonie

2023-01-13 8:23

„Moje miasto, moja miejscowość, moje miejsce…”. Tak brzmi tytuł tegorocznej edycji konkursu Grudziądz Foto, który tym razem ma nową formułę i zasięg ogólnopolski. Szczegóły w artykule.

To będzie już 27 odsłona imprezy dla fotografów w Grudziądzu. W tym roku wydarzenie poszerzy swój zasięg o cały kraj. A więc - prezentowane na nim zdjęcia nie muszą już być tematycznie związane wyłącznie z naszym miastem. 

Tematem tegorocznych zmagań są uroki, życie i wydarzenia naszych małych ojczyzn, czyli miast, wsi, miejscowości, w których żyjemy, przebywamy czy też widzieliśmy je na terenie naszego kraju.

Swoje fotografie zgłaszać mogą wszyscy bez względu na wiek, zawód czy dotychczasowe doświadczenie - zachęcają organizatorzy.

Jurorzy przyzna nagrody w następujących kategoriach:
  • - Grand Prix,
  • - Fotografia reportażowa,
  • - Fotografia artystyczna,
  • - Fotografia wykonana telefonem komórkowym lub dowolną techniką fotograficzną

Na uczestników i zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Kuratorem fotograficznych zmagań w "Grudziądz FOTO" jest Marianna Gitner-Sawistowska.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Tim Henman szczerze o Idze Świątek przed Australian Open