zmiany ruch

i

Autor: Radio Eska Pierwsze zmiany wejdą w życiu już od najbliższego poniedziałku (10 października)

Spore utrudnienia w ruchu drogowym! Zmiany na Włodka i Al. 23 stycznia w Grudziądzu

2022-10-07 13:18

Czekają nas kolejne utrudnienia w ruchu drogowym. Tym razem chodzi o ulicę Włodka i Al. 23 stycznia, czyli dwie dość popularne ulice w centrum Grudziądza. Co się zmieni już od najbliższego poniedziałku (10 października)?

Pierwsze utrudnienia pojawią się już w poniedziałek (10 października). Od godzin porannych wprowadzone zostaną zmiany w stałej organizacji ruchu w ciągu ulicy Włodka. Będą one polegały na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego od strony ulicy Chełmińskiej w kierunku ulicy gen. Józefa Hallera.

W związku z wprowadzanymi zmianami:
  • - wyłączona zostanie możliwość skrętu w lewo dla pojazdów jadących ulicą Hallera od strony ulicy Narutowicza,
  • - wyłączona zostanie możliwość jazdy na wprost dla pojazdów jadących ulicą Dworcową,
  • - wyłączona zostanie możliwość skrętu w prawo dla pojazdów jadących ulicą Hallera od strony ulicy Al. 23 Stycznia.

Dojazd do obiektów handlowych zlokalizowanych w ciągu ulicy Włodka, możliwy będzie jedynie od strony ulicy Chełmińskiej z wyjazdem w kierunku ulicy Hallera. W ramach prac nie zostanie w tym miejscu rozłączona sygnalizacja świetlna.

Kolejne zmiany pojawią się we wtorek (11 października). Od godzin porannych wprowadzone zostaną zmiany w stałej organizacji ruchu w ciągu ul. Al. 23 Stycznia na odcinku od ul. marsz. Józefa Piłsudskiego do ulicy Sienkiewicza, z ruchu pojazdów wyłączony zostanie jeden z pasów ruchu w każdym kierunku.

W związku z możliwością tworzenia się zatorów w ruchu drogowym w ciągu ulicy Hallera, zalecamy korzystanie z pozostałych dróg układu komunikacyjnego miasta - przekazują pracownicy Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu.

Zmiany w stałej organizacji ruchu obowiązywać będą do dnia 28 października 2022 r.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59