Kinowa premiera

Specjalny pokaz Akademii Pana Kleksa. Do Grudziądza przyjechał Tomasz Kot

2024-01-12 13:43

To powrót do legendy, ale w zupełnie innym wydaniu. W Grudziądzu odbył się wyjątkowy pokaz filmu „Akademia Pana Kleksa” z udziałem głównego bohatera, czyli Ambrożego Kleksa. Wywiady dostępne na eska.pl.

W nowej produkcji w rolę Ambrożego Kleksa wcielił się Tomasz Kot. Aktor na spotkaniu w grudziądzkim kinie Helios opowiedział m.in. o pierwszym kontakcie z Piotrem Fronczewskim.

Spotkaliśmy się na pierwszej próbie i uścisnęliśmy sobie dłoń. To było nasze pierwsze spotkanie zawodowe. Od tamtej pory rozpoczęła się moja walka z presją, z postawioną poprzeczką. Mogę zapewnić, że zrobiłem wszystko żeby być fajnym, ekscentrycznym i mądrym Kleksem - mówi w rozmowie z reporterem Radia Eska Grudziądz, Tomasz Kot.

Dla grudziądzkiego kina było to jedno z największych wydarzeń od początku działalności. Sala kinowa na pokazie i późniejszym spotkaniu z twórcami filmu pękała w szwach.

Była pandemia i były inne obostrzenia. W związku z tym niestety tak wielkie wydarzenia nie mogły się w naszym kinie odbywać. Dlatego bardzo się cieszymy, że 2024 rok rozpoczynamy z mocnym przytupem od wizyty takich znamienitych gości - mówi Natalia Żurawska z kina Helios w Grudziądzu.

Posłuchaj rozmowy Łukasza Piekarskiego z Tomaszem Kotem. Posłuchaj:
Mówi Natalia Żurawska z kina Helios w Grudziądzu. Posłuchaj:
Mieszkańcy Grudziądza o filmie Akademia Pana Kleksa. Posłuchaj opinii:

Partnerem wydarzenia był Maszewski Dental Clinic. Patronem medialnym było Radio Eska.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

David Guetta niczym Krzysztof Ibisz. Niebywałe! Im starszy, tym przystojniejszy!