Autor: Pixabay Olimpia zdobyła trzy bramki

PIłka Nożna

Sparing. Olimpia Grudziądz wygrywa towarzysko w Elblągu

2023-07-01 20:59

Piłkarze Olimpii Grudziądz górą w pierwszym meczu kontrolnym przed startem nowego sezonu. "Biało-zieloni" na wyjeździe ograli 3:2 Olimpię Elbląg.

To grudziądzanie pierwsi zdobyli bramkę na boisku w Elblągu. W 33' minucie do siatki gospodarzy trafił Oskar Sikorski.

Elblążanie odpowiedzieli 7' minut później za sprawą Kacpra Jóźwickiego.

Po zmianie stron grudziądzanie znów wyszli na prowadzenie. W 65' minucie golkipera gospodarzy pokonał Szymon Stanisławski.

Zespół z Elbląga w końcówce ponownie doprowadził do wyrównania. Tym razem w 82' minucie do bramki "Biało-zielonych" trafił Łukasz Sarnowski.

Podopieczni trenera Dominika Czajki tuż przed końcowym gwizdkiem zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W doliczonym czasie gry raz jeszcze grudziądzki zespół wyszedł na prowadzenie w Elblągu. Tym razem na listę strzelców wpisał się Patryk Winsztal.

Ostatecznie w Elblągu górą Olimpia z Grudziądza 3:2.

Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz. Składy wyjściowe na sparing

Olimpia Grudziądz: Kacper Górski, Rafała Kobryń, Modou Camara, Kamil Niewiadomski, Damian Vu Than, Jose Cabrera, Konrad Gutowski, Jan Bonikowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl