siatkówka grudziądz

i

Autor: Nadesłane / KS Stal Grudziądz Siatkarze w rundzie zasadniczej zajęli drugie miejsce w III lidze

Słaby początek grudziądzkich siatkarzy na otwarcie półfinałowych zmagań

2022-04-09 0:06

Siatkarze grudziądzkiej Stali przegrali na inaugurację turnieju półfinałowego w Karlinie z STS Kospel Koszalin 0:3. W sobotę zawodnicy z naszego miasta rozegrają mecz numer dwa.

Grudziądzanie na turniej do Karlina wybrali się m.in. bez swojego trenera Jerzego Komorowskiego, który w tym samym czasie organizuje turniej kadetek na obiektach w Mniszku. W kadrze zabrakło m.in. Konrada Biernackiego.

Stal w starciu z gospodarzami nie ugrała nawet jednego seta. W pierwszej odsłonie pojedynku grudziądzanie przegrali 19:25, w drugiej ponownie 19:25 i w trzeciej 14:25.

Dzisiaj drugi mecz grudziądzkich zawodników. O godzinie 16 Stal zmierzy się z Tarnovią Tarnowo Podgórne.

Walczą o powrót

Przypomnijmy, grudziądzanie przed laty występowali już na drugoligowych parkietach. Grali nawet w turniejach półfinałowych, w których stawką był awans do pierwszej ligi. Później przez problemy finansowe zespół został wycofany z rozgrywek. Sekcję reaktywowano jesienią ubiegłego roku.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE