olimpia mecz

Autor: Olimpia Grudziądz Marcin Warcholak (na zdjęciu) nosi w tym sezonie opaskę kapitana

Skromna wygrana Olimpii w Nowych Skalmierzycach. Grudziądzanie są liderem tabeli

2022-09-10 18:58

Piłkarze Olimpii Grudziądz zanotowali szóstą wygraną w tym sezonie. "Biało-zieloni" na wyjeździe ograli Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:1. Bramki dla zespołu trenera Bogusława Baniaka zdobywali Patryk Winsztal oraz Hubert Mich.

Grudziądzanie na prowadzenie wyszli w 15' minucie. Do siatki gospodarzy trafił Patryk Winsztal. Zawodnicy z Nowych Skalmierzyc wyrównać mogli jeszcze przed przerwą... ale w rzut karny obronił Adrian Olszewski.

"Biało-zieloni" drugi cios zadali zaraz po przerwie. W 49' minucie na 2:0 podwyższył defensor Olimpii, Hubert Mich.

Gospodarze odpowiedzieli po niespełna 60 sekundach. Brak koncentracji grudziądzkiej defensywy wykorzystał Filip Szewczyk.

Do końca spotkania bramek w Nowych Skalmierzycach już nie oglądaliśmy i piłkarze Olimpii odnieśli szóstą wygraną w tym sezonie.

Olimpia Grudziądz: A. Olszewski - Sikorski, Mich, Rogala - S. Olszewski (59. Cuenca), Kurowski, Owczarek, Warcholak - Nawrocki (77. Rzepka), Amarildo (64. Stanisławski), Winsztal (77. Gojko).

Kolejny mecz grudziądzanie rozegrają 17 września na stadionie przy Piłsudskiego 14 (w Grudziądzu). Rywalem zespołu trenera Bogusława Baniaka będzie Unia Swarzędz.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Lista najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Lewandowski nie ma sobie równych!