Siłownia plenerowa dostepna również w Tarpnie

i

Autor: UM Grudziądz

Siłownia plenerowa dostępna również w Tarpnie

2021-10-25 21:09

Mieszkańcy osiedla Tarpno zadbają o kondycję na świeżym powietrzu. Na terenie Szkoły Podstawowej numer 18 powstała siłownia plenerowa. Do użytku mieszkańców, przekazano również inne atrakcje. Projekt zrealizowany został w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego.

Grudziądzki Budżet Obywatelski to inicjatywa, w której chętnie biorą udział mieszkańcy. Każdego roku miasto otrzymuje kilka milionów złotych na realizację pomysłów grudziądzan. W tegorocznej edycji, jednym z projektów była siłownia plenerowa, tym razem na osiedlu Tarpno. Jednak to nie jedyne udogodnienie, które powstało w tym miejscu.

Nowa siłownia plenerowa w Nowym Sączu

Siłownia plenerowa jest dobrym miejscem do spędzenia wolnego, aktywnego czasu na świeżym powietrzu. Poza tym, na terenie Szkoły Podstawowej nr 18 powstał stół betonowy do gry w tenisa stołowego, a także stół betonowy do gry w piłkarzyki, który umiejscowiono na nawierzchni z trawy syntetycznej. Atrakcje przeznaczone są dla wszystkich, chcących spędzić czas w kreatywny sposób z rodziną czy w gronie znajomych. Koszt projektu wyniósł 120 tysięcy złotych.