siatkarki stal

i

Autor: Nadesłane / KS Stal Grudziądz Turniej półfinałowy odbędzie się w Grudziądzu

Siatkówka

Siatkarki Stali Grudziądz rozpoczynają półfinał MP. Tak wygląda terminarz rozgrywek

2023-04-14 17:32

Mają szansę na awans do strefy medalowej. Młode siatkarki Stali Grudziądz rozpoczynają jutro (15 kwietnia) półfinałowy turniej Mistrzostw Polski. W stawce są łącznie cztery zespoły.

Powalczą o awans do strefy medalowej. Siatkarki Stali Grudziądz zagrają w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski Młodziczek. Zmagania już jutro na Mniszek Arenie.

Przygotowania do tego turnieju wyglądały dobrze. W okresie świątecznym dziewczyny miały okazję trochę odpocząć, zregenerować się i zatęsknić za piłką. Do treningów wróciliśmy już od wtorku. Obecnie wszystkie dziewczyny są zdrowe. Dzięki temu mogliśmy się przygotowywać na sto procent - mówi Konrad Biernacki, trener siatkarek Stali.

Turniej odbędzie się w Grudziądzu. Potrwa przez dwa dni, sobotę i niedzielę.

Wierzę, że hala zapełni się kibicami, którzy stworzą fajną atmosferę. My zadbamy o to, żeby poziom sportowy był jak najwyższy. Dziewczyny na pewno będą walczyły o każdą piłkę i o każdy punkt - dodaje trener gospodyń.

Konrad Biernacki ze Stali Grudziądz o półfinale MP Młodziczek. Posłuchaj:

Grudziądzanki dwa mecze rozegrają w sobotę i jeden w niedzielę. Poniżej szczegółowy terminarz turnieju:

turniej grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KS Stal Grudziądz Terminarz rozgrywek

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Marcelina Zawisza o liście schorzeń kwalifikujących do wydania jednorazowego orzeczenia o niepełnosprawności