Sokół Mogilno

Autor: Facebook / Sokół Mogilno Sokół Mogilno z drugą porażką w sezonie

Siatkówka

Siatkarki Sokoła Mogilno postraszyły rywalki z Rzeszowa. Do wygranego seta zabrakło niewiele

2024-10-03 21:29

Siatkarki Sokół & Hagric Mogilno z drugą porażką w swoim debiutanckim sezonie na parkietach TAURON Ligi. We własnej hali przegrały z KS DevelopRes Rzeszów 0:3.

W drugiej kolejce TAURON Ligi zawodniczki Sokoła pozostawiły po sobie zdecydowanie lepsze wrażenie.

W pierwszym secie gospodyniom do zwycięstwa zabrakło bardzo niewiele. Sokół przegrał z Rzeszowem 24:26.

W drugiej partii wróciły demony z inauguracyjnego spotkania z Bielsko-Białą. Siatkarki z Mogilna przegrały 14:25.

W trzecim secie na parkiecie w Mogilnie ponownie była walka i emocje do ostatniej piłki. Sokół ponownie przegrał... 23:25 i w całym meczu 0:3.

W trzeciej kolejce Sokół ponownie zagra przed własną publicznością. Tym razem 12 października o godzinie 19 z #VolleyWrocław.