Utrudnienia drogowe

Ruszyła naprawa torowiska w centrum Grudziądza. Są zmiany w ruchu

2023-07-03 12:08

Drogowcy rozpoczęli dziś (3 lipca) naprawę torowiska dla tramwajów na ulicy Wybickiego w centrum Grudziądza. W związku z tym - część jezdni jest zamknięta. Szczegóły na eska.pl.

Z ruchu pojazdów wyłączona została ulica Wybickiego w kierunku centrum. Chodzi o odcinek od ulicy Solnej do Kosynierów Gdyńskich.

Objazd wyznaczono poprzez ulice: Sikorskiego, Sienkiewicza, Kosynierów Gdyńskich.

Nieco inaczej wygląda sytuacja w przypadku aut jadących w kierunku ulicy Sikorskiego. Ten realizowany jest wyłącznie lewym pasem.

Zmiany w stałej organizacji ruchu mają charakter tymczasowy i obowiązują do odwołania.

Od dzisiaj zmiany są także w kursowaniu komunikacji miejskiej. Zawieszony został m.in. tramwaj nr 2 (Tarpno - Rządz). Więcej o tym przeczytacie w poniższym artykule:

Wszelkich informacji w zakresie zmian w stałej organizacji ruchu udziela Sekcja Inżynierii Ruchu Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu, ul. Ludwika Waryńskiego 34A – tel. 56 66 30 823, e-mail: zdm@zdm.grudziadz.pl

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl