szpital szczepienia

i

Autor: Radio ESKA W przyszłym tygodniu zaszczepionych zostanie 400 pracowników oświaty

Ruszają szczepienia nauczycieli. W grudziądzkim szpitalu zaczynają w przyszłym tygodniu [AUDIO]

2021-02-12 0:06

482 nauczycieli z Grudziądza pracujących obecnie w systemie stacjonarnym wyraziło chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19. To dane z wydziału edukacji Urzędu Miejskiego.

Grudziądzkie szczepienia nauczycieli rozpoczną się w przyszłym tygodniu.

Na początek w przyszłym tygodniu zaszczepionych zostanie 400 pracowników z oświaty. Chęć przyjęcia szczepionki w naszym szpitalu wyrazili również nauczyciele z powiatu grudziądzkiego oraz świeckiego - mówi Izabela Hirsz-Lewandowska z grudziądzkiego szpitala.

ZOBACZ TEŻ - Szpital wyszkoli nowe pielęgniarki. W Grudziądzu ruszają studia wyższe! [AUDIO]

Do szczepień przystąpią także przedstawiciele oświaty z gminy Grudziądz. W tym przypadku deklarację złożyło 78 pracowników. Szczepienia odbywać będą się na terenie grudziądzkiego szpitala.

Szczepienia będą odbywały się w budynku "O" szpitala przy ul. Rydygiera na pierwszym piętrze - dodaje rzeczniczka lecznicy.

Mówi Izabela Hirsz-Lewandowska z grudziądzkiego szpitala. Posłuchaj:

Na razie mogą szczepić się nauczyciele, którzy pracują w systemie stacjonarnym, czyli z podstawówek klas 1-3, przedszkoli, żłobków, czy też szkół specjalnych.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nauka jazdy na rolkach w domu | ESKA XD - Fit vlog #16