prace drogowe

i

Autor: Pixabay Zmiany wejdą w życie od 16 listopada

Rusza remont pętli w Mniszku. Będą Zmiany w kursowaniu autobusów

2022-11-12 13:19

Od 16 listopada autobusy komunikacji miejskiej nie będą dojeżdżały do pętli na osiedlu Mniszek. Zmieni się także trasa ich kursowania.

Rusza długo wyczekiwana przebudowa pętli autobusowej w Mniszku. W ramach inwestycji wykonana zostanie nawierzchnia z kostki betonowej oraz nowe wjazdy na teren pętli. Przygotowane zostanie również miejsce do zamontowania stacji ładującej autobusy elektryczne. W związku z tym - od 16 listopada czekają zmiany w kursowaniu autobusów MZK.

Pętla autobusowa zostanie wyłączona z użytkowania. Ponadto autobusy komunikacji miejskiej kursować będą ulicą Podhalańską, Al. Sportowców oraz Drogą Pomorską - przekazują urzędnicy z Grudziądza.

Więcej szczegółów odnośnie nowej organizacji ruchu dla autobusów Wydział Komunikacji Miejskiej przekaże w najbliższy poniedziałek (14 listopada).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

14. Rowerowy Puchar Niepodległości w Lesznie