olimpia grudziadz wygrana

Autor: Nadesłane/Olimpia Grudziądz Piłkarze Olimpii Grudziądz powiększają swoją przewagę w tabeli

Rośnie przewaga Olimpii Grudziądz w tabeli ligowej

2021-10-17 13:59

Do czterech punktów urosła przewaga piłkarzy grudziądzkiej Olimpii nad drugą w tabeli ligowej Kotwicą Kołobrzeg. "Biało-zieloni" odnieśli kolejne zwycięstwo przed własną publicznością, tym razem z Bałtykiem Koszalin aż 4:0.

Pierwsza połowa spotkania nie wskazywała na tak gładką wygraną. Do 45' minuty sytuacji podbramkowych pod jedną, jak i drugą bramką było jak na lekarstwo.

Początek drugiej części gry również nie wskazywał na grad bramek. Ten rozpoczął się dopiero w 62' minucie, kiedy po raz pierwszy tego dnia do siatki rywali trafił Tomasz Kaczmarek.

Na kolejne bramki kibice zgromadzeni na stadionie centralnym czekać musieli aż do samej końcówki. W 84' minucie drugie trafienie zaliczył Tomasz Kaczmarek.

Niespełna 120 sekund później golkipera gości pokonał silnym strzałem głową Marcin Warcholak. Wynik spotkanie w doliczonym czasie gry precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego ustalił Kaczmarek (po raz trzeci).

Cieszę się z przebiegu tego spotkania. To mój pierwszy hattrick w seniorskiej piłce - mówił zaraz po końcowym gwizdku bohater Olimpii, Tomasz Kaczmarek.

Piłkarze Olimpii ostatecznie ograli Bałtyk Koszalin 4:0 i utrzymali pozycję lidera w swojej grupie. Dodatkowo grudziądzanie powiększyli swoją przewagę nad drugą w tabeli Kotwicą Kołobrzeg do czterech oczek. To efekt sobotniej porażki Kotwicy z Pogonią Nowe Skalmierzyce na własnym boisku.

Kolejny mecz "Biało-zieloni" rozegrają 23 października na wyjeździe z Polonią Środa Wlk.. Początek meczu o godzinie 15.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl