remonty grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Końca prac przy ulicy Toruńskiej w Grudziądzu nadal nie widać

Remontów i utrudnień w Grudziądzu ciąg dalszy. Czekają nas kolejne zmiany

2022-03-16 23:26

Na grudziądzkich drogach aktualnie prowadzonych jest wiele inwestycji. Największa to remont torowiska dla tramwajów. Nieco mniejsze prace trwają na ulicy Zacisznej oraz Ruchniewicza.

Od 17 marca 2022 r. wykonawca robót przystąpi do robót rozbiórkowych na kolejnym odcinku ul. Ruchniewicza, tj. od ul. Okrzei do ul. Waryńskiego. Na tym odcinku jezdnia zostanie w połowie rozebrana.

Wykonawca przystąpi do robót związanych z budową kolektora deszczowego. Ruch pojazdów odbywać się będzie po jednym pasie ruchu. Ponadto, w najbliższych tygodniach rozebrane zostaną chodniki wzdłuż całej ul. Ruchniewicza, w związku z czym ruch pieszych odbywać się będzie po podsypce piaskowej lub cementowo – piaskowej - czytamy w miejskich komunikacie.

Informujmy też, że na dzień 17.03.2022 r., na godz. 9:00, zaplanowane jest drugie betonowanie torowiska tramwajowego w ciągu ul. Toruńskiej. Betonowanie będzie wykonywane ze skrzyżowania ul. Marcinkowskiego z ul. Toruńską.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Ukradli butle z gazem. Szuka ich policja