tenis stołowy

i

Autor: Pixabay Dofinansowanie na ligowe rozgrywki otrzymała m.in. Olimpia Unia Grudziądz

Kasa dla grudziądzkich klubów sportowych. Podzielono 300 tysięcy złotych

2022-03-16 23:22

Ogłoszono wyniki otwartych konkursów ofert na realizację zadań w zakresie rozwoju sportu na 2022 rok. Do pięciu stowarzyszeń popłynie łącznie 300 tysięcy złotych wsparcia. Podzielono jest na trzy kategorie.

Pierwsza kategoria polega na organizacji i udziale drużyn w rozgrywkach ligowych na poziomie centralnym. Tutaj środki trafiły do dwóch klubów. Międzyszkolny Klub Sportowy w wysokości 87.648,00 zł oraz Autonomiczna Sekcja Tenisa Stołowego „Olimpia-Unia" w kwocie 72.352,00 zł.

Druga część to realizacja zadań w zakresie rozwoju sportu prowadzonego na szczeblu krajowym lub międzynarodowym. Dofinansowanie trafi do: Autonomicznej Ludowej Kolarskiej Sekcji „Stal” w wysokości 65.724,00 zł oraz Klubu Wioślarskiego „Wisła” w kwocie 54.276,00 zł.

Na zadanie w zakresie rozwoju sportu prowadzonego na szczeblu krajowym lub międzynarodowym osób z niepełnosprawnościami w dyscyplinach lekkoatletyka, podnoszenie ciężarów i boccia dotację w wysokości 20.000,00 zł otrzyma Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Piekielnie szybka Swoboda w rozmowie z Super Expressem przed walką o medal w Belgradzie