pilka nozna grudziadz

i

Autor: Pixabay Grudziądzka Stal ma jedno oczko przewagi nad Naprzodem Jabłonowo

Raport z piłkarskich boisk. Grudziądz i powiat [27-29.05]

2022-05-30 1:36

Zapraszamy na raport z piłkarskich boisk w Grudziądzu i powiecie grudziądzkim. W miniony weekend swoje mecze rozegrały wszystkie drużyny.

Swoje mecze rozegrały drużyny piłkarskie z Grudziądza i powiatu grudziądzkiego: Olimpia Grudziądz, Olimpia II Grudziądz, AP Olimpia Grudziądz, Stal Grudziądz, Węgrowianka Węgrowo, Radzynianka Radzyń Chełmiński, Piast Łasin.

III Liga - Wysoka wygrana Olimpii Grudziądz

Piłkarze Olimpii Grudziądz w ramach 31. kolejki rozbili na własnym stadionie Polonię Środa Wielkopolska aż 7:2. Więcej o tym spotkaniu przeczytacie w linku poniżej.

V Liga - Efektownie i skutecznie w wykonaniu "dwójki"

O ligowe punkty w ramach 26 serii gier walczyły rezerwy grudziądzkiej Olimpii. "Biało-zieloni" tym razem na wyjeździe wygrały aż 4:0 z LKS Dąbrowa Chełmińska! "Dwójka" wciąż jest na czwartym miejscu w tabeli V ligi. Liderem pozostają rezerwy Elany Toruń.

A-klasa - grudziądzka Stal podbija Toruń

Piłkarze Stali Grudziądz na wyjeździe bez większych problemów ogrywają Start Toruń aż 5:1. Węgrowianka Węgrowo 1:3 na wyjeździe przegrywa z GOL-em Brodnica, . Podobną porażkę w Chełmży z miejscową Legią ponieśli zawodnicy Radzynianki Radzyń Chełmiński. Stal w tabeli A-klasy jest liderem, Węgrowianka jest siódma, a Radzynianka dalej ostatnia.

B-klasa - Piast Łasin wciąż goni lidera

W ramach 23. kolejki B-klasy Piast Łasin zremisował na wyjeździe z Orłem Głogowo 2:2. Z kolei AP Olimpii Grudziądz przegrała na wyjeździe z LKS Steklin aż 0:4. Piast jest obecnie drugi w tabeli. Drużyna Akademii Olimpii jest 13.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Turniej gamingowy 2022 w Bydgoszczy