Stal Grudziądz

i

Autor: Nadesłane / KS Stal Grudziądz Grudziądzka Stal ma jedno oczko przewagi nad Naprzodem Jabłonowo

Raport z piłkarskich boisk. Grudziądz i powiat [20-22.05]

2022-05-23 20:29

Zapraszamy na raport z piłkarskich boisk w Grudziądzu i powiecie grudziądzkim. W miniony weekend swoje mecze rozegrały wszystkie drużyny.

Swoje mecze rozegrały drużyny piłkarskie z Grudziądza i powiatu grudziądzkiego: Olimpia Grudziądz, Olimpia II Grudziądz, AP Olimpia Grudziądz, Stal Grudziądz, Węgrowianka Węgrowo, Radzynianka Radzyń Chełmiński, Piast Łasin.

III Liga - Olimpia utrzymuje przewagę

Piłkarze Olimpii Grudziądz w ramach 30. kolejki ograli na wyjeździe Bałtyk Koszalin 2:0. Więcej o tym spotkaniu przeczytacie w linku poniżej.

V Liga - Dziewięć bramek "dwójki"

O ligowe punkty w ramach 25 serii gier walczyły rezerwy grudziądzkiej Olimpii. "Biało-zieloni" na własnym stadionie rozbili Start Warlubie aż 9:0! "Dwójka" wciąż jest na czwartym miejscu w tabeli V ligi.

A-klasa - Wysoka wygrana Stali

Piłkarze grudziądzkiej Stali utrzymali pozycję lidera w a-klasowej tabeli. Zespół prowadzony przez trenera Adama Marksa pokonał na własnym stadionie aż 6:1 GOL-a Brodnica. Ostatnia w rozgrywkach, Radzynianka Radzyń Chełmiński przegrała u siebie z goniącym Stal Naprzodem Jabłonowo (jedno oczko różnicy). Z kolei Węgrowianka Węgrowo poniosła kolejną porażkę. Na własnym stadionie z Gwiazdą Starogród 2:5. Węgrowianka jest obecnie na spokojnym - piątym miejscu w tabeli.

B-klasa - Piast Łasin goni lidera

W 22. kolejce B-klasy piłkarze Piasta Łasin zremisowali na wyjeździe z Ogniwem Zegartowice 2:2. Z kolei Akademia Piłkarska Olimpii Grudziądz rozbiła u siebie 5:2 Tartak Klamry. Piast jest wiceliderem tabeli, a AP Olimpii na 13. pozycji.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Emocjonujące wystąpienie Dżesiki N. oskarżonej o morderstwo ze szczególnym okrucieństwem w Słonnem