raport pilka nozna

i

Autor: Pixabay W miniony weekend rozegrano kolejną serię gier, w których udział brały drużyny z naszego powiatu

Raport z piłkarskich boisk. Grudziądz i powiat [13-15.05]

2022-05-16 0:53

Zapraszamy na raport z piłkarskich boisk w Grudziądzu i powiecie grudziądzkim. W miniony weekend swoje mecze rozegrały wszystkie drużyny.

Swoje mecze rozegrały drużyny piłkarskie z Grudziądza i powiatu grudziądzkiego: Olimpia Grudziądz, Olimpia II Grudziądz, AP Olimpia Grudziądz, Stal Grudziądz, Węgrowianka Węgrowo, Radzynianka Radzyń Chełmiński, Piast Łasin.

III Liga

Piłkarze Olimpii Grudziądz w ramach 29. kolejki ograli na własnym stadionie Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:0. Więcej o tym spotkaniu przeczytacie w linku poniżej.

V Liga

O ligowe punkty w ramach 24 serii gier powalczyć miały rezerwy grudziądzkiej Olimpii. "Biało-zieloni" jednak nie dojechali na wyjazdowy mecz z rezerwami Elany Toruń.

A-klasa

W rozgrywkach toruńskiej A-klasy zdecydowanie dzieje się najwięcej. Bardzo ważne trzy oczka w wyjazdowym meczu zanotowali piłkarze Stali. Grudziądzanie w Starogrodzie 3:1 ograli miejscową Gwiazdę. Remis 1:1 z trudnego terenu w Złotorii wywieźli zawodnicy Radzynianki Radzyń Chełmiński. Z kolei Węgrowianka Węgrowo przegrała na wyjeździe z Legią Chełmża 0:2. W tabeli prowadzi Stal, Węgrowianka jest piąta, a Radzynianka ostatnie - 15.

B-klasa

W miniony weekend okazałe i bardzo cenne zwycięstwo odnieśli piłkarze Piasta Łasin. Na wyjeździe ograli 5:1 Kasztelana Papowo Biskupie. Z kolei zawodnicy AP Olimpii Grudziądz przegrali u siebie ze Spartą Łubianka 2:4. Piast w tabeli jest pierwszy, a młodzi "Biało-zieloni" zajmują 13. lokatę.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE