olimpia awans

i

Autor: Olimpia Grudziądz Po rzutach karnych lepsza okazała się Olimpia II Grudziądz 5:4

Pucharowe derby Grudziądza. Rezerwy Olimpii lepsze w karnych od Stali

2022-09-01 0:21

Za nami pucharowe derby Grudziądza w II rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Rezerwy Olimpii podejmowały na Mniszek Arenie gospodarzy, czyli Stal. Po serii "jedenastek" lepsza okazała się "dwójka" Biało-zielonych.

Po regulaminowym czasie gry na tablicy wyników widniał remisowy rezultat 1:1. Bramkę dla rezerw Olimpii zdobył Kacper Rychert. Z kolei dla Stali trafił Bartosz Rybiński. Jeszcze przy stanie 1:1 rzutu karnego dla gospodarzy nie wykorzystał Maciej Koczur.

W dogrywce obie ekipy ponownie trafiły po jednym razie. Dla "dwójki" Olimpii do siatki trafił Dominik Fabiś. Dla Stali Jakub Waszelewski. O wszystkim musiały więc zadecydować rzuty karne.

W konkursie "jedenastek" lepiej spisywali się młodzi zawodnicy rezerw Olimpii. Grudziądzanie wygrali ostatecznie 5:4 i awansowali do trzeciej rundy rozgrywek. 13 września zmagania w Okręgowym Pucharze Polski rozpocznie "jedynka" Olimpii. Podopieczni trenera Bogusława Baniaka zaczną od wyjazdowego spotkania z Unifreeze Górzno (w Górznie).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Lista najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Lewandowski nie ma sobie równych!