pawlicki gkm

i

Autor: Nadesłane / GKM Grudziądz Dla Przemysława Pawlickiego rok 2022 był ostatnim w barwach grudziądzkiego GKM-u

Przemysław Pawlicki żegna się z GKM-em Grudziądz! Trafi do pierwszej ligi

2022-10-06 20:25

Po pięciu latach jazdy na torze przy Hallera 4 z grudziądzkim klubem żegna się Przemysław Pawlicki. 31-latek w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Falubazu Zielona Góra.

Zielonogórski klub podał zaskakujące informacje odnośnie nowych nabytków na przyszły sezon. Działacze Falubazu poinformowali, że wzmocnią ich: Rasmus Jensen, Luke Becker oraz... Przemysław Pawlicki.

Starszy z braci Pawlickich na pewno chciałby zapomnieć o zeszłym sezonie w barwach Zooleszcz GKM-u Grudziądz. 31-latek zakończył sezon ze średnią 1,590 czym mocno rozczarował miejscowych kibiców.

Wcześniej sporo mówiło się o prawdopodobnych przenosinach Przemysława Pawlickiego do sensacyjnego beniaminka PGE Ekstraligi, Wilków Krosno.

Okienko transferowe na żużlu otwarte zostanie 1 listopada i to wtedy poznamy w jakich składach pojadą drużyny w przyszłym sezonie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sportowe bmw skosiło latarnię. Demolka na Grochowskiej