komunikacja zastepcza

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Komunikacja zastępcza w Grudziądzu

Komunikacja Miejska

Przeciąga się remont torowiska w Grudziądzu. Zmiany w kursowaniu AT i T3

2023-07-26 12:45

Wydłuży się czas remontu torowiska tramwajowego w ciągu ulicy Wybickiego w centrum Grudziądz. W związku z tym dalej będzie skazani na korzystanie z komunikacji zastępczej.

Obecnie zamiast standardowej linii tramwajowej nr 2 (kurs Rządz – Tarpno) po grudziądzkich ulicach kursuje komunikacj zastępcza:

  • - Linia Autobusowa AT
  • - Linia Tramwajowa T3

W najbliższym czasie ich kursowanie ulegnie zmianie.

Przeanalizowaliśmy sposób funkcjonowania linii AT i zoptymalizowaliśmy jej kursowanie – przekazują urzędnicy z Grudziądza.

Co to za zmiany? Od 1 sierpnia linii autobusowa AT będzie funkcjonowała z rozkładem jazdy względniającym rzeczywiste zapotrzebowanie na kursy oraz uwag pasażerów. Wszystkie kursy z Al. 23 stycznia w kierunku pętli „Tarpno” znajdziecie na poniższej grafice.

zmiany rozklad

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Rozkłady jazdy
zmiany rozklad 2

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Kursy

W przypadku kontynuowania podróży autobusem na odcinku Al. 23 Stycznia - Pętla "Tarpno" obowiązuje ten sam bilet, który wcześniej skasowaliśmy w tramwaju.

Wymiana rozkładów jazdy linii autobusowej AT nastąpi w poniedziałek 31 lipca.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Spaliła się popularna restauracja przy Dąbrowskiego w Lesznie