olimpia wygrana

Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne / Olimpia wygrywa ostatni sparing przed ligą

Próba generalna przed sezonem dla Olimpii. Grudziądzanie pokonali ligowego rywala

2022-07-29 20:21

Piłkarze Olimpii Grudziądz ze skromnym zwycięstwem na zakończenie okresu przygotowawczego przed nowym sezonem. "Biało-zieloni" na własnym stadionie pokonali ligowego rywala KP Starogard Gdański 1:0. Zwycięską bramkę z rzutu karnego zdobył Marcin Warcholak.

Jedyna bramka tego spotkania padła zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. W 47' minucie ręką we własnym polu karnym zagrał jeden z obrońców ze Starogardu Gdańskiego.

Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł kapitan zespołu, Marcin Warcholak. Doświadczony defensor pewnym strzałem pokonał golkipera gości i wyprowadził Olimpią na prowadzenie 1:0.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i podopieczni trenera Bogusława Baniaka pokonali na tydzień przed startem nowego sezonu ligowego rywala 1:0.

Przypomnijmy, Olimpia nowy sezon w grupie II trzecioligowych zmagań zainauguruje już 5 sierpnia (przyszły piątek) wyjazdowym meczem ze Stolemem Gniewino.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054