Prezydent Glamowski odwiedza mieszkańców na osiedlach

i

Autor: Urząd Miejski w Grudziądzu Najbliższe spotkanie prezydenta Grudziądza, 18 lutego z mieszkańcami Mniszka

Prezydent wznawia tournee po Grudziądzu. Odwiedzi Mniszek

2020-02-10 18:24

Kolejne spotkanie prezydenta Macieja Glamowskiego z mieszkańcami zaplanowano na osiedlu Mniszek. Wszyscy zainteresowani losami miasta oraz pakietem działań w tej dzielnicy Grudziądza, mogą przyjść na otwarte spotkanie do Szkoły Podstawowej nr 11, 18 lutego.

Spotkania organizowane są już od 8 miesięcy. Pierwsze miało miejsce w czerwcu 2019 roku. Do tej pory odbyło się ich sześć. Każde cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców danego osiedla. “Chcę być blisko mieszkańców i odpowiadać na ich potrzeby. Stąd też pomysł, aby powrócić do tego typu spotkań. To właśnie bezpośredni kontakt z mieszkańcami daje mi najlepszy obraz tego jakie mają oczekiwania, jak można ich wesprzeć, co w ich najbliższym otoczeniu możemy zmienić i poprawić” - zapewnia prezydent Glamowski.
Mieszkańcy w trakcie spotkania mają możliwość porozmawiać zarówno z Prezydentem jak i pracownikami Urzędu czy spółek miejskich. W trakcie spotkania Prezydent przedstawia plan działań dla danego osiedla, następnie odpowiada na pytania i wątpliwości mieszkańców.

Spotkanie w Mniszku w następny wtorek, 18 lutego na godz. 18.00 w podstawówce przy ul. Droga Mazurska 2.