Kino Helios

i

Autor: Nadesłane / Helios Grudziądz Premiery w grudziądzkim kinie

Nowości filmowe

Premiery kinowe w Heliosie. Na co grudziądzanie mogą wybrać się do kina w weekend? [REPERTUAR od 7 lipca]

2023-07-07 8:02

Rozpoczynający się dziś weekend to kolejne nowości filmowe w grudziądzkim kinie Helios. Na szklane ekrany trafi m.in. horror "Naznaczony", czy też - przedpremierowo - długo wyczekiwany hit "Mission: Impossible - Dead Reckoning". Szczegóły na eska.pl.

Co nowego w kinie Helios? Przede wszystkim w najbliższy weekend czekają nas dwie premiery. Pierwsza to film familijny - MIRACULOUS: Biedronka i Czarny Kot.

Opis filmu ( od dystrybutora):

Kiedy tajemniczy złoczyńca zaczyna grozić Paryżowi czarną magią, do walki z nim staje Marinette, nieśmiała nastolatka przemieniona w superbohaterkę – Biedronkę. Ucząc się nowych mocy i próbując pogodzić niebezpieczną misję z obowiązkami w domu i szkole, dziewczyna łączy siły z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości – Czarnym Kotem. Marinette nie wie jednak, że pod maską bohatera ukrywa się Adrien, jej kolega z klasy, w którym od dawna jest zakochana. Kiedy sekrety Biedronki i Czarnego Kota połączą się, a serca zaczną bić jednym rytmem, niezwykły duet zjednoczy się, by pokonać Władcę Ciem i ocalić miasto. Tak rozpocznie się przygoda, która zabierze młodych bohaterów w niezwykłą podróż od podziemnych katakumb Paryża po sięgający nieba szczyt Wieży Eiffla i pokaże, że największą siłą i bronią może być prawdziwa miłość.

Produkcja dostępna dzisiaj (7 lipca) w godzinach:

 • 12:20
 • 13:20
 • 14:40
 • 15:40
 • 18:00

Drugą premierą jest amerykański horror - NAZNACZONY: Czerwone Drzwi.

Opis filmu ( od dystrybutora):

W ostatnim rozdziale przerażającej sagi rodziny Lambertów, filmie „Naznaczony: Czerwone Drzwi” powraca oryginalna obsada. Aby raz na zawsze pozbyć się demonów, Josh (Patrick Wilson) i Dalton, który jest w collegu (Ty Simpkins) muszą zmierzyć się z mroczną przeszłością swojej rodziny oraz mnóstwem nowych i jeszcze bardziej przerażających strachów, które czyhają za czerwonymi drzwiami.

Produkcja dostępna dzisiaj (7 lipca) w godzinach:

 • 17:30
 • 20:30

Ponadto na szklanym ekranie nie zabraknie przedpremierowych pokazów kontynuacji wielkiego hitu - Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One.

Opis filmu ( od dystrybutora):

Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego zespół IMF wyruszają na najniebezpieczniejszą jak dotąd misję: mają wytropić przerażającą nową broń, która zagraża całej ludzkości, zanim wpadnie w niepowołane ręce.Gdy stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata, a mroczne siły z przeszłości Ethana są coraz bliżej, rozpoczyna się śmiertelny wyścig dookoła globu.

W obliczu tajemniczego, wszechpotężnego wroga Ethan jest zmuszony uznać, że nic nie może być ważniejsze od jego misji - nawet życie tych, na których najbardziej mu zależy.

Film dostępny w sobotę i niedzielę (8 i 9 lipca) wyłącznie o godzinie 9:30. Premierę zaplanowano na 14 lipca (przyszły piątek).

Ponadto do obejrzenia cały czas m.in. :

 • INDIANA JONES i artefakt przeznaczenia
 • Flasch
 • Spider-Man: Poprzez multiwersum
 • Wszystko o moim starym

Pełny repertuar kinowy na najbliższe dni znajdziecie TUTAJ

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl