Adopcja zwierząt

Poznajcie ZIPPERA. To kotek, który marzy o nowym domu w Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu

2023-11-08 14:51

Kolejnym czworonogiem, który czeka na swój dom w Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu jest kot Zipper. Posłuchajcie jego historii na eska.pl.

Zipper to 6 miesięczny kotek, który do Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu trafił wraz z rodzeństwem.

Kociaki były bardzo słabe i zakatarzone, niestety nie wszystkie przeżyły. Zipper mimo iż najmniejszy z miotu okazał się być bardzo silny i zwalczył chorobę - mówi Magdalena Solińska, wolontariuszka z COZ w Grudziądzu.

Zipper wyrósł na pięknego, zdrowego kocurka. Nie jest typem kota, który jako pierwszy zabiega o uwagę. Dla obcych jest troszkę nieśmiały, potrzebuje czasu aby zaufać człowiekowi, ale gdy już to zrobi lubi głaskanie i kontakt z człowiekiem.

Jest stosunkowo spokojnym kotem, uwielbia wylegiwać się z kolegami na drapaku. Bardzo dobrze czuje się w towarzystwie innych kotów. Mamy nadzieję, że ktoś zakocha się w tym cudownym kociaku i zabierze go do domu - dodaje wolontariuszka.

Poznajcie historię kotka Zippera, który czeka na dom w Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu. Posłuchaj:
Zipper przeszedł:
  • Pełną profilaktykę i kastrację
  • Testy FIV/Felv (-)

Kontakt w sprawie adopcji 56 450 42 28. Obowiązuje procedura adopcyjna.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Ta dziewczyna ma głos jak sanah!