pożar ulica Kościuszki

i

Autor: Damian Pieczonka Ogień na poddaszu kamienicy przy ulicy Kościuszki w Grudziądzu udało się szybko opanować. Straty są niewielkie

Pożar w kamienicy przy ulicy Kościuszki w Grudziądzu. Paliło się poddasze budynku [WIDEO, ZDJĘCIA, AUDIO]

2020-06-02 7:57

10 zastępów straży pożarnej zadysponowano do pożaru poddasza kamienicy przy ulicy Kościuszki w Grudziądzu. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 1 czerwca, późnym popołudniem. Nie było osób poszkodowanych. Ogień udało się ugasić we wczesnej fazie. Przez co straty są niewielkie.

Niedopałek papierosa mógł być przyczyną zaprószenia ognia. Przy ulicy Kościuszki w Grudziądzu w poniedziałek 1 czerwca, paliło się poddasze kamienicy. Zadysponowano na miejsce 10 zastępów straży pożarnej, również z OSP Szynych. Na miejscu była policja i dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Ulica była zamknięta. Akcja trwała około dwóch godzin. Ogień udało się opanować we wczesnej fazie, przez co straty są niewielkie i wynoszą 15 tysięcy złotych. Nie było osób poszkodowanych. Strażacy musieli rozciąć kawałek poszycia dachu. W mieszkaniu na ostatnim piętrze powstała dziura.Niedopałek papierosa mógł być przyczyną zaprószenia ognia. Przy ulicy Kościuszki w Grudziądzu w poniedziałek 1 czerwca, paliło się poddasze kamienicy. Zadysponowano na miejsce 10 zastępów straży pożarnej, również z OSP Szynych. Na miejscu była policja i dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Ulica była zamknięta. Akcja trwała około dwóch godzin. Ogień udało się opanować we wczesnej fazie, przez co straty są niewielkie i wynoszą 15 tysięcy złotych. Nie było osób poszkodowanych. Strażacy musieli rozciąć kawałek poszycia dachu. W mieszkaniu na ostatnim piętrze powstała dziura.

Paweł Korgol z PSP o pożarze poddasza przy ulicy Kościuszki

QUIZ Najdziwniejsze zwierzęta świata. To jeden z najtrudniejszych quizów

Pytanie 1 z 10
Samogłów to:
Pożar poddasza kamienicy przy ulicy Kościuszki w Grudziądzu