kasa gbo

i

Autor: Pixabay Tym razem do wydania w ramach GBO jest 3,3 miliona złotych

Ponad 3 miliony do wydania w GBO. Ruszyło głosowanie na projekty mieszkańców [AUDIO]

2021-06-08 13:47

Ruszyło głosowanie w Grudziądzkim Budżecie Obywatelskim na 2022 rok. Tym razem mieszkańcy mają do rozdysponowania kwotę 3,3 miliona złotych. Po weryfikacji wszystkich zgłoszonych projektów – do głosowania trafiły 82 zadania.

Wystartowało głosowanie w Grudziądzkim Budżecie Obywatelskim na 2022 rok. Na liście zadań znalazły się tym razem 82 projekty. 23 ogólnomiejskie, 12 miękkie oraz 47 okręgowe.

Głosować można elektronicznie, wchodząc na stronę grudziadz.budzet-obywatelski.org i wypełniając w trzech krokach formularz. Należy podać swoje dane, a także numer telefonu komórkowego, na który przyjdzie specjalny kod weryfikacyjny. Potem taki kod należy wpisać w odpowiednie miejsce w formularzu - mówi Karol Piernicki, rzecznik ratusza.

ZOBACZ TEŻ - Grudziądz powalczy o tytuł Rowerowej Stolicy Polski [AUDIO]

Nie są naliczane żadne opłaty za wysłanie kodu weryfikacyjnego, a z jednego numeru telefonu można zweryfikować maksymalnie pięć głosów.

Głosować można na dwa zadania ogólnomiejskie, dwa miękkie oraz dwa okręgowe, ale właściwe dla swojego miejsca zamieszkania - dodaje rzecznik Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Mówi Karol Piernicki, rzecznik Urzędu Miejskiego w Grudziądzu. Posłuchaj:
gbo grafika

i

Autor: Nadesłane Plakat nowej edycji GBO 2022

Głosowanie potrwa do 4 lipca.

Gdzie znaleźć wszystkie projekty?

Projekty, które przeszyły weryfikację znajdują się TUTAJ

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z anteny 08.06, godz.10