policja grudziadz szlaban

i

Autor: KMP Grudziądz Podczas działań mundurowi rozmawiali z kierowcami o stosowaniu się do sygnalizacji świetlnej i opuszczonych zapór

Policjanci z Grudziądza zwracali uwagę na przejazdy przez tory kolejowe

2021-08-23 18:11

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Grudziądzu wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei już po raz kolejny przeprowadzili akcję „Bezpieczny przejazd – Szlaban na ryzyko!”.

Celem działań „Bezpieczny przejazd - „Szlaban na ryzyko!” było ograniczenie liczby zdarzeń na przejazdach kolejowych i edukacja uczestników ruchu. 

Wszystko po to, by zachowywać się bezpiecznie podczas przejazdu przez tory kolejowe. Przejazdy kolejowe to miejsce, gdzie należy zachować szczególną ostrożność. Zdarzenia drogowe, do których na nich dochodzi są często tragiczne w skutkach - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Groźby i rozbój na klatce schodowej. 27-letni grudziądzanin trafił do aresztu

Podczas działań mundurowi rozmawiali z kierowcami o stosowaniu się do sygnalizacji świetlnej i opuszczonych zapór oraz zatrzymywaniu się przed znakiem „Stop”.

policja grudziadz szlaban 2

i

Autor: KMP Grudziądz W czasie trwania działań służby skontrolowały kilkadziesiąt pojazdów. Mundurowi uczestnikom ruchu rozdawali ulotki

W czasie trwania działań służby skontrolowały kilkadziesiąt pojazdów. Mundurowi uczestnikom ruchu rozdawali ulotki, w których można przeczytać, jak ważne jest przestrzeganie podstawowych zasad, gdy zbliżamy się do przejazdu kolejowego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z Anteny 23.08, godz 10.00