narkotyki grudziadz

i

Autor: KMP Grudziądz Mężczyźnie grozi teraz do 10 lat więzienia

Policjanci z Grudziądza zabezpieczyli 700 gramów narkotyków

2021-10-12 12:18

Zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających usłyszał 36-letni mieszkaniec Grudziądza. Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się w trakcie zatrzymania grudziądzanina. Funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 700 gramów różnego rodzaju narkotyków.

Wstępne badania narkotesterem potwierdziły, że zabezpieczone środki to amfetamina, heroina i marihuana.

Kryminalni z komendy miejskiej w Grudziądzu podejrzewali, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać środki odurzające. Mężczyznę zatrzymano do kontroli drogowej na jednej z grudziądzkich ulic - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Kryształowe Serce za uratowanie życia po służbie

W trakcie czynności funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki. To dało podstawę do przeszukania miejsca jego zamieszkania. Policjanci zabezpieczyli tam kolejne zakazane środki.

Narkotester potwierdził ich autentyczność. W sumie kryminalni zabezpieczyli blisko 520 gramów marihuany, prawie 20 gramów amfetaminy i 174 tabletki heroiny - dodaje policjant.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Narkotyki nie trafią na rynek

Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 36-latkowi zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków.

Na wniosek śledczych, sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na 3 miesiące. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem - informuje Robert Szablewski.

Za przestępstwo, o które jest podejrzany grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Super Raport 11.10 (Włodzimierz Cimoszewicz - eurodeputowany, były premier oraz Łukasz Jankowski - prezes ORL w Warszawie) Sedno Sprawy: Marek Suski