policja grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Dwóch kradzieży dokonano w okresie wakacyjnym, a jednej na początku września

Policja w Grudziądzu szuka sprawców licznych kradzieży. Publikuje ich wizerunki w sieci

2022-09-28 12:38

Kosmetyki, odzież… a nawet alkomat. Te rzeczy w ostatnich tygodniach padły łupem złodziei. Policjanci z Grudziądza wytypowali już podejrzanych i publikują ich wizerunki w sieci.

Policjanci proszą o sygnały od osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat wytypowanych podejrzanych. Dwie kradzieże odbyły się jeszcze w okresie wakacyjnym, a jedna na początku września.

Ze sklepu z elektroniką zniknął... drogi alkomat

Do zdarzenia doszło 15 lipca 2022 roku w jednym ze sklepów z elektroniką na terenie Grudziądza.

Mężczyzna o nieustalonej dotąd tożsamości, wykorzystując nieuwagę obsługi sklepu, dokonał zaboru alkomatu na kwotę 1600 zł - mówi Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

policja grudziadz 1

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Wizerunek mężczyzny

Dwie koleżanki na zakupach w drogerii

Tym razem chodzi o kradzież kosmetyków z jednej z grudziądzkich drogerii. Dwie kobiety o nieustalonej dotąd tożsamości, wykorzystując nieuwagę obsługi sklepu wyniosły (nie płacąc) artykułów kosmetycznych na kwotę ponad 500 zł.

policja grudziadz 2

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Wizerunek kobiet

We wrześniu łupem padła odzież

Do zdarzenia doszło 8 września 2022 roku w jednym ze sklepów odzieżowych na terenie Grudziądza.

Mężczyzna o nieustalonej dotąd tożsamości, wykorzystując nieuwagę obsługi sklepu, dokonał zaboru odzieży na kwotę niespełna 1300 zł - dodaje Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

policja grudziadz3

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Wizerunek mężczyzny

Osoby, które rozpoznają podejrzanych ze zdjęć lub mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu, ul. Chełmińska 111 lub telefoniczny pod numerami 47 754 53 60/248, a także całodobowo pod numerami 47 754 52 21/222 lub 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058