lewica grudziadz biuro

i

Autor: Nadesłane / Lewica Grudziądz Do zdarzenia doszło 24/25 października przy ulicy Kościelnej w Grudziądzu

Policja szuka świadków dewastacji biura poselskiego grudziądzkiej Lewicy

2021-11-17 0:40

Policjanci z grudziądzkiej komendy poszukują świadków lub osób mogących mieć wiedzę na temat sprawców namalowania graffiti na witrynie biura poselskiego mieszczącego się przy ulicy Kościelnej 8 w Grudziądzu. Do zdarzenia najprawdopodobniej doszło 24/25 października bieżącego roku.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu prowadzą dochodzenie, które ma wyjaśnić kto stoi za dewastacja biura poselskiego Lewicy przy ulicy Kościelnej. Witryna lokalu została wymalowana sprayem.

Wszystkie osoby mogące mieć wiedzę na temat sprawców tego zdarzenia proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji - informuje Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Pod wpływem i z zakazem kierował autem. Teraz grozi mu odsiadka!

Informacje można przekazać także telefonicznie bezpośrednio do Zespołu ds. Wykroczeń, dzwoniąc na numer 47 75 45 369 lub całodobowo pod numer 75 45 221/222, a także na numer alarmowy 112.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl